کرم پوشاننده و ضد چروک رنگی دور چشم پرودرما

ویژگی‌های محصول
  • نوع محصول: کرم
  • رنگ: بژ طبیعی N20
  • محل مصرف: دور چشم
  • جنسیت: عمومی
  • گروه: ضد آفتاب دور چشم
  • نوع محفظه: تیوپ
  • کشور: ایران
  • سازنده: شرکت آرا شیمی

۸۴,۵۰۰ تومان

توضیحات

کرم پوشاننده و ضد چروک رنگی دور چشم پرودرما، این محصول از یک سو با داشتن فیلتر های فیزیکی و ایجاد فاکتور (SPF) مناسب سبب ایجاد حفاظت کامل از پوست ظریف دور چشم در برابر تابش های زیانبار نور خورشید (UVA/UVB) می گردد

pen

توضیحات:

کرم پوشاننده و ضد چروک رنگی دور چشم پرودرما، این محصول از یک سو با داشتن فیلتر های فیزیکی و ایجاد فاکتور (SPF) مناسب سبب ایجاد حفاظت کامل از پوست ظریف دور چشم در برابر تابش های زیانبار نور خورشید (UVA/UVB) می گردد و از طرف دیگر با استفاده از ترکیبات و مواد نوین بسیار موثر ضد چروک، بازسازی کننده و ترمیم کننده علاوه بر پیشگیری از بروز، در کاهش و رفع موثر چروک های سطحی و عمیق دور چشم، کاهش پف کردگی و سیاهی زیر چشم و جلوگیری از افتادگی افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست اطراف چشم ها بسیار کارآمد بوده و نیز با داشتن ترکیبات آنتی اکسیدان، نرم کننده و مرطوب کننده از تاثیر عوامل محیطی بر روند پیری پوست اطراف چشم به میزان قابل توجهی می کاهد. همچنین با دارا بودن رنگدانه های معدنی کاملا هماهنگ با رنگ طبیعی پوست بوده و با ایجاد پوشش مناسب، صاف و یکنواخت، علاوه بر کمک به افزایش زیبایی چشم ها، همانند یک کانسیلر توانایی پوشاندن برخی ضایعات پوستی متداول در اطراف چشم ها مانند سیاهی، پف کردگی، چروک های عمیق و سایر عیوب پوستی را نیز دارد و سبب ایجاد ظاهری یکدست و هموار بر روی پوست می گردد. این فرآورده بگونه ای فرموله شده است که هیچگونه اثر چربی و سنگینی بر روی پوست دور چشم بر جای نگذاشته و نیز عدم استفاده از هر گونه جاذب های شیمیایی تابش نور خورشید، اسانس و نگهدارنده مضر پارابن، میزان بروز حساسیت های چشمی ناشی از استفاده از این مواد و در نتیجه آن بروز چروک های ناشی از انقباضات چشم را به حداقل رسانده است.

این کرم دارای مواد موثری به شرح زیر می باشد:

دی اکسید تیتانیوم: یک اکسید معدنی با توانایی بالا در ایجاد فاکتور حفاظتی مناسب برای به حداقل رساندن اثرات تابش مضر نور خورشید بوده و همچنین توانایی زیادی در ایجاد پوشش یکنواخت بر روی پوست دارد و نیز فاقد هر گونه اثر حساسیت پوستی می باشد.

رتینل پالمیتات: مشتقی از ویتامین A می باشد که با تحریک سنتز کلاژن و الاستین در عمق اپیدرم و نیز تسریع فرآیند بازسازی و تکثیر سلول های پوست، باعث تجدید ساختار سلولی شده و به حفظ الاستیسیته و استحکام پوست کمک شایانی نموده و به رفع چروک های سطحی و عمیق پوستی کمک بسزایی می نماید.

کافئین و عصاره جینکگو بیلوبا: این عصاره با داشتن انواع فلانوئیدها و با اثر سینرژیک کافئین سبب افزایش قابل توجه در جریان خون مویرگی پوست اطراف چشم ها شده و با التیام و کاهش التهابات رگ های زیر پوستی موجب کاهش موثر در سیاهی و پف کردگی دور چشم ها می گردند.

عصاره کتان: با ازبین بردن رادیکال های آزاد و دیمرهای پیریمیدین ناشی از تابش نور خورشید سبب جلوگیری از بروز جهش های سلولی و به تبع آن از ایجاد انواع سرطان های پوست پیشگیری می نماید. همچنین با داشتن ویژگی آنتی اکسیدان، فرآیند پیری پوست را به تعویق انداخته و همچنین از ایجاد التهاب و اریتمای پوستی ممانعت به عمل می آورد.

کوآنزیم Q10: یک ترکیب آنتی اکسیدان بسیار قوی است که از طریق جذب رادیکال های آزاد ناشی از تابش های فرابنفش نور خورشید سبب بهبود عوارضی نظیر چین و چروک ها پوست دور چشم شده و با تحریک سنتز کلاژن در جلوگیری از شلی و افتادگی پلک ها، افزایش استحکام پوست کمک بسزائی می نماید.

هیالورونیک اسید: با پر نمودن فواصل بین سلولی به عنوان یک پرکننده طبیعی (filler) سبب کاهش خطوط ریز پوستی بویژه دور چشم شده و نیز موجب تامین رطوبت مورد نیاز پوست و جلوگیری از خشکی آن می شود.

شی باتر و اسکالن: با دارا بودن اسیدهای چرب ضروری فراوان و با تامین چربی طبیعی و جلوگیری از دفع رطوبت مورد نیاز پوست موجب نرمی و لطافت پوست اطراف چشم می گردند.

ویتامین های E و C: با اثرات آنتی اکسیدانی ثابت شده، از اکسیداسیون غشاء سلولی توسط رادیکال های آزاد ناشی از تابش نور خورشید و آلودگی هوا و ایجاد چین و چروک های ناشی از آن جلوگیری کرده و همچنین سبب کاهش و نیز رفع تیرگی و سیاهی دور چشم می شوند.

گلیسرین و پانتنول: سبب بهبود الاستیسیته و تامین رطوبت مورد نیاز پوست دور چشم می شوند.

مشخصه ها:

محافظت از پوست ظریف ناحیه دور چشم در برابر پرتوهای مضر نور خورشید
کمک به رفع چروک های سطحی و کاهش چروک های عمیق دور چشم
کاهش پف کردگی و سیاهی زیر چشم
ایجاد پوشش یکنواخت و هماهنگ با رنگ طبیعی پوست صورت با عملکردی مشابه کانسیلر (Concealer)
فاقداسانس، پارابن، جاذب های شیمیایی و ترکیبات حساسیت زا
افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست اطراف چشم ها
عدم برجای گذاری اثر چربی و سنگینی بر روی پوست

روش مصرف:

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، مقدار کافی از کرم را بر روی پوست کاملاً تمیز و خشک ناحیه دور چشم و با استفاده از نوک انگشتان و با حرکات ضربه ای مالیده تا کاملاً پخش گردد. مصرف را هر ۲ تا ۴ ساعت یکبار تجدید فرمائید.

هشدار مصرف:

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، مقدار کافی از کرم را بر روی پوست کاملاً تمیز و خشک ناحیه دور چشم و با استفاده از نوک انگشتان و با حرکات ضربه ای مالیده تا کاملاً پخش گردد. مصرف را هر ۲ تا ۴ ساعت یکبار تجدید فرمائید.

اطلاعات بیشتر

نوع محصول

کرم

رنگ

بژ طبیعی N20

محل مصرف

دور چشم

جنسیت

عمومی

گروه

ضد آفتاب دور چشم

نوع محفظه

تیوپ

کشور

ایران

سازنده

شرکت آرا شیمی

سایت

www.arachemi.com

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم پوشاننده و ضد چروک رنگی دور چشم پرودرما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *